Jaki skuter wybrać na początek?

Skutery są coraz popularniejsze. W dużych miastach korki są coraz dłuższe, a zmęczeni pracownicy chcą szybko wrócić do domu. Nasz klimat nie sprzyja jednośladom, ale i tak z roku na rok na ulicach widać ich coraz więcej. Sławę zyskują także skutery z Dalekiego Wschodu. Czy naprawimy je, gdy się zepsują? Czy łatwo znajdziemy części Hyosung?

Jaki skuter kupić, gdy nie mamy doświadczenia?

Wybór pierwszego skutera to wspaniałe doświadczenie, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji trzeba się dobrze zastanowić. Skuter powinien być łatwy w prowadzeniu, zwłaszcza dla początkujących kierowców. Zwinne i małe maszyny świetnie sprawdzają się podczas jazdy po mieście np. na zakupy, do szkoły i pracy. Pojazd dla początkującej osoby powinien mieć duże opony. Jeśli koła będą małe, łatwo je uszkodzić i szybko będziemy musieli szukać części Hyosung, jeśli właśnie takie skuter kupimy. Należy wybierać modelach wyposażone w hamulce bębnowe i tarczowe. W przypadku małych skuterów, na które nie potrzeba prawa jazdy, mamy możliwość kupienia tylko jednocylindrowych silników o pojemności 50 ccm, ale można wybrać model z jednostką dwu- (2T) i czterosuwową (4T). Jednostki dwusuwowe są mocniejsze, ale więcej palą i są głośniejsze. Specjaliści radzą, by kupić nowy skuter, który będzie miał gwarancję producenta.

Czym jest Hyosung? Czy łatwo znajdziemy części Hyosung?

Hyosung to fabryka skuterów z Korei Południowej, której produkty są w Polsce coraz popularniejsze. Asortyment Hyousung obejmuje skutery, motocykle i ATV. Marka na rynku motocykli na świecie istnieje od 37 lat, swoje sieci dystrybucji posiada w wielu krajach na świecie, a największe centrum dystrybucji znajduje się w Stanach Zjednoczonych. S&T Motors spełnia oczekiwania swoich klientów na całym świecie. W Polsce jest wraz z pojazdami Romet dystrybuowana przez grupę ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o. Firma produkuje pojazdy dla osób, którym zależy na dobrej jakości za rozsądną ceną. Produkty tej firm są w naszym kraju chętnie kupowane, więc warsztaty bez problemu kupią i zainstalują części Hyosung.

Nie ma części Hyosung? Może skuter Romet?

Początkujący adept skuterów może wybrać jeden z modeli z serii Platinium. Są to jednoślady o ciekawym wyglądzie, które zainteresują nie tylko młodych ludzi. Latte City to lekki pojazd w kolorze kawy z mlekiem, który na pewno spodoba się kobiecie. Latte City porusza się napędzany czterosuwowym silnikiem o pojemności 49 ccm i mocy 2,9 KM. Mniejsza moc tego silnika (w porównaniu do dwusuwów) rekompensowana jest oszczędnością paliwa. Rometa Blu City to świetny pojazd dla studentów i młodych pracowników, którzy mają z domu za daleko, by jeździć rowerem. Skutery Romet są niezawodne i, podobnie jak w przypadku części Hyosung, bez problemu znajdziemy części zamienne w przypadku awarii.

Skuter to idealny pojazd, którym bez trudu dojedziemy do pracy czy na uczelnię. Jeśli nie wiemy jaki pojazd kupić, zapytajmy o to specjalistów. Pamiętajmy, że bez problemu znajdziemy części Hyosung czy Romet, więc warto zdecydować się na pojazdy tych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *